modna odzież dla puszystych
Moda dla puszystych XXL

Gdzie kupować odzież dla puszystych?

moda dla puszystych
moda dla puszystych

Każda kobieta borykająca się z nadmiarem zbędnych kilogramów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż zakup odpowiednich ubrań jest nie lada wyzwaniem. Co więcej – moda dla puszystych stanowi zaledwie ułamek kolekcji bardzo wielu sklepów, a modne ubrania damskie dla puszystych nie stanowią podstawy ich asortymentu. Nie do rzadkości należą też sytuacje, w których można zaobserwować, iż ubrania w rozmiarze XXL są nieciekawe, workowate i zupełnie sprzeczne z trendami kobiecej mody. Na szczęście sytuacja się poprawia, a przyczyny takiego stanu rzeczy są bardzo różne.

Modna odzież dla puszystych

Modne ubrania damskie dla puszystych
Modne ubrania damskie dla puszystych

Z jednej strony projektanci zaczynają dostrzegać potrzeby osób puszystych (które też chcą wyglądać modnie i elegancko), a z drugiej – coraz więcej sklepów zaczyna specjalizować się w kolekcjach w rozmiarze XXL. To bardzo dobry kierunek zmian, gdyż moda dla puszystych stanowi ważny element światowych trendów. Zatem gdzie osoby puszyste mogą zaopatrywać się w ubrania?

Sklepy z ubraniami dla puszystych
Osoby borykające się z nadmiarem zbędnych kilogramów mogą kupować odzież w rozmiarze XXL w dwóch rodzajach sklepów.

1. Sklepy stacjonarne (butiki, punkty w galeriach handlowych czy salony odzieżowe)

Sklepy stacjonarne to wciąż najbardziej popularne miejsca, w których dokonuje się zakupów odzieży, bielizny i wszelkiego rodzaju akcesoriów. Znajduje się tam także modna odzież dla puszystych. Do ich niewątpliwych zalet należy możliwość dotknięcia towaru (na przykład w celu sprawdzenia jakości materiału) i przymierzenia, co znacznie ogranicza ryzyko nietrafionego zakupu. Dodatkową zaletą (tak bardzo docenianą przez wiele kobiet) jest możliwość porozmawiania z obsługą, która potrafi doradzić i pomóc w wyborze. Jednak sklepy stacjonarne nie są pozbawione wad. Przede wszystkim pracują w ograniczonym zakresie czasowym, co sprawia, iż zakupy mogą być dokonywane w określone dni i godziny.

Tania damska odzież w dużych rozmiarach
modna odzież dla puszystych

Dodatkowo modna odzież dla puszystych nie jest specjalnością sklepów stacjonarnych (zwłaszcza tych najbardziej popularnych), co sprawia, iż zakup bluzki, spódnicy, spodni, kurtki czy sukienki w rozmiarach powyżej 44 nie jest łatwym zadaniem. Oczywiście istnieją sklepy stacjonarne, których jedynym asortymentem są modne ubrania damskie dla puszystych, ale jest ich stosunkowo niedużo i są zlokalizowane przede wszystkim w dużych miastach. Masz swój butik i chcesz mieć w swojej ofercie szeroki wybór modnych ubrań w dużych rozmiarach? Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie hurtownia odzieży plus size. Rozszerz swoją ofertę o ciekawe i niebanalne modele, które na pewno przypadną do gustu Twoim klientkom! Przekonaj się o tym, że moda plus size może być różnorodna!

2. Sklepy internetowe

Inne miejsca, w których dostępna jest moda dla puszystych to sklepy internetowe. W tym przypadku panuje podobna zasada jak w przypadku sklepów stacjonarnych Ubrania w rozmiarze XXL mogą stanowić częściowy lub całościowy asortyment e – sklepu. Znaczącą różnicą pomiędzy sklepem stacjonarnym a internetowym jest fakt, iż w tym drugim nie istnieją ograniczenia czasowe czy lokalizacyjne. W praktyce oznacza to, iż przedstawicielka płci pięknej może kupować modne ubrania damskie dla puszystych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dodatkowym plusem jest fakt, iż w tym przypadku lokalizacja nie ma żadnego znaczenia – zamówioną przesyłkę dostarczy kurier (bez względu na to, czy jest to duże miasto czy niewielka wieś). Wprawdzie sklep internetowy nie umożliwia przymiarki, to jednak większość podawanych tabeli z rozmiarami jest tak dokładna, iż wybranie odpowiedniego ubrania nie stanowi problemu.

Modna odzież dla puszystych

Każdy z wyżej wymienionych sklepów sprzedających ubrania w rozmiarze XXL ma swoje zalety i wady. Dlatego też każdy posiada swoich zwolenników i przeciwników.

Zalety kupowania ubrań XXL w sklepie internetowym
Handel internetowy zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością, a zainteresowanie zakupami w e – sklepach z roku na rok wzrasta. Taka tendencja jest też widoczna w przypadku odzieży dla puszystych, której sprzedaż w Internecie osiąga coraz lepsze wyniki. I trudno się temu dziwić, gdyż e – sklepy posiadają wiele niepodważalnych zalet:
– dostępność (klientka e – sklepu może dokonywać zakupów przez cały czas, z dowolnego miejsca w kraju i za granicą),
– wygoda (klientka przegląda ofertę sklepu i dokonuje zakupu w dowolnym momencie),
– duży wybór asortymentu (wybór ubrań w rozmiarze XXL jest w e – sklepach dużo większy niż w sklepach stacjonarnych),
– niższe ceny (sklepy internetowe mogą zaoferować swoim klientkom nie tylko niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych, ale także szereg promocji, rabatów, zniżek i innych benefitów),

– większy wybór rozmiarów (sklepy internetowe – zwłaszcza te specjalizujące się w sprzedaży odzieży dla puszystych lub posiadające specjalne działy z ubraniami w rozmiarze XXL – proponują swoim klientkom znacznie bardziej zróżnicowaną rozmiarówkę; w tym przypadku dostępne rozmiary nie kończą się na numerze 42 lub 44, ale sięgają znacznie wyższych wartości).

Zakupy online

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż zdecydowana większość sklepów internetowych oferuje dodatkowe korzyści (na przykład darmową wysyłkę), posiada wyspecjalizowane biuro obsługi (którego pracownicy pomagają w wyborze i rozwiewają wszelkie wątpliwości), zamieszcza dokładne oraz szczegółowe opisy, zdjęcia i wymiary oraz gwarantuje jasne i przejrzyste zasady reklamacji bądź zwrotów. To wszystko sprawia, iż zakupy w sklepach internetowych cieszą się tak dużą popularnością.

Kobiety charakteryzujące się puszystą figurą nierzadko miewają problem z zakupem odpowiednich ubrań. I trudno się temu dziwić, gdyż zdecydowana większość sklepów promuje osoby w standardowych rozmiarach. Na szczęście istnieje wiele sklepów, w których można kupić modne ubrania damskie dla puszystych. W tym względzie królują przede wszystkim sklepy internetowe, w których najłatwiej zaopatrzyć się w tanią damską odzież w dużych rozmiarach.